Soojuspump TESLA 27

Soojuspump TA27FFCL-0932IA. Tehnoloogia teie soovitud õhutemperatuuri saavutamiseks! Valige Tesla inverter vahelduvvooluseadmed, millel on ökoloogiline külmutusagens ja palju kasulikke funktsioone.

Hind 449.-

Toote tellimiseks saatke e-mail, me võtame Teiega ühendust, koostame arve ja summa laekumisel toimetame toote Teile. Samas lepime Teiega kokku paigalduse osas. Hind sisaldab käibemaksu, ei sisalda transporti ja paigaldust.


Tehnilised andmed

EnergiaklassMaht BTUKülmutusagensi tüüpMüratase
A++/A+R9000R3225 dB

Kaugjuhtimispult suudab jälgida temperatuuri oma praeguses asukohas ja saata signaali õhukonditsioneerile, et optimeerida toatemperatuuri teie maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Enesediagnostika. Konditsioneer suudab jälgida oma tööd ja tuvastada probleemsed osad. Kui need leitakse, lülitub süsteem automaatselt välja, samal ajal kui siseseadmel kuvatakse veakood.

Seenevastane. Konditsioneer käivitab seenevastase funktsiooni pärast jahutus- ja kuivatusrežiimist väljumist. See aitab vältida seente ja bakterite levikut, et säilitada tervislik keskkond.

Minimaalne müra. Optimeeritud töömehhanismi, kompressori heliisolatsioonimaterjalide, madala müratasemega ventilaatorimootori ja ventilatsioonistruktuuriga, mis ühendab kaasaegse tehnoloogia aerodünaamilise disainiga – kõik see minimeerib mürataset, luues samal ajal teie ideaalse toatemperatuuri.

Turbo režiim. Kui õhukonditsioneer lülitub Turbo režiimile, maksimeerib see oma jahutus- või küttevõimsust, muutes ruumi kiiresti jahedamaks või soojemaks.

EnergiaklassA++/A+R
Maht BTU9000
Külmutusagensi tüüpR32
Müratase25 dB
Nominaalne jahutusvõimsus (KW)2.367
Nominaalne küttevõimsus (KW)2.93
SEER6.3
SCOP4